Argon cccam فروش سیسیکم | اکانت رسیور | خرید سی سی کم| تمدید اکانت شیرینگ رسیور

فروش اکانت سی سی کم

فروش اکانت سی سی کم

فروش سیسیکم از سرور های معتبر ارگون سیسیکم

نحوه فروش اکانت سی سی کم بدین صورت است که باید به یکی از فروشگاه های آنلاین فروش سیسیکم مراجعه کرده و یک اکانت خریداری کرد. این اکانت به صورت اشتراکی با سایر کاربران استفاده شده و هزینه بسیار کمتری دارد. پس از خرید یک اکانت از فروشگاه های آنلاین سی سی کم، فروشگاه، اطلاعات ورود به حساب کاربری سی سی کم را به کاربران خواهد داد. این اطلاعات حساب را می توان در گیرنده ماهواره وارد و سپس از امکانات اکانت سی سی کم استفاده کرد.

خرید اکانت سی سی کم

امکان خرید اکانت سی سی کم به صورت رایگان نیز وجود دارد. اما این اکانت ها بسیار ضعیف بوده و تعداد دفعات قطعی و فریز بالایی دارند. یکی از سایت های فروش شیرینگ سی سی کم به صورت رایگان، است. برای دسترسی به این سایت می توان از طریق آدرس اینترنتی آن یا جستجو کردن عبارت اولترا سیسیکم استفاده کرد. اکانت هایی که با استفاده از این سایت ساخته می شوند تنها تا 48 ساعت اعتبار داشته و کیفیت چندانی ندارند.

فروش اکانت سی سی کم با استفاده از این سایت ساده است. کاربران تنها کافی است تا وارد سایت شده و کمی به پایین صفحه رفته تا اکانت سی سی کم رایگان خود را مشاهده کنند. تمامی اطلاعات لازم برای استفاده از این اکانت در باکسی مانند تصویر زیر وارد شده است.

 سی سی کم

اکانت سیسیکم

این اطلاعات را باید در گیرنده ماهواره وارد کرده تا بتوان از شبکه های پولی به مدت 48 ساعت به صورت رایگان دیدن کرد. همانطور که در تصویر مشاهده می شود، تاریخ و ساعت اتمام اعتبار این اکانت سیسیکم در زیر جدول نوشته شده است. برای تماشای مسابقات ورزشی، استفاده از این اکانت های رایگان سیسیکم پیشنهاد نمی شود. چرا که میزان فریز آن ها بالا بوده و امکان دارد تا بسیاری از لحظات حساس مسابقات را از دست داد.

شروع چت کلیک کنید !!
چطور میتوانم کمک تان کنم !؟
سلام هموطن !
خرید اکانت IPTV از ارگون ایپی تیوی , تمامی خرید ها از سایت انلاین صورت میگیرد و رهنمای نصب نیز همراه با اکانت یک نسخه نمایش میشود و یک نسخه ایمیل میشود

جهت اطلاعات بیشتر پیام با ما در تماس باشید