Argon IPTV فروش ایپی تیوی خرید ایپی تیوی اکانت تلویزیون هوشمند اندروید باکس

اموزش نصب IPTV در Apple TV

اموزش نصب و راه اندازی IPTV در Apple TV

از برند معتبر ست ایپی تیوی اکانت های ایپی تیوی ست ایپی تیوی روی تمامی تلویزیون های هوشمند از جمله اپل تیوی – تایزن – اندروید تی وی – وب او اس و انواع سیستم عامل هوشمند دیگر با بهترین شکل ممکن قابل نصب و راه اندازی میباشد

نرم افزار GSE SMART IPTV یکی از قوی ترین نرم افزار پخش ایپی تیوی در اپل تیوی میباشد و کاربرد بسیار عالی و سرعت پخش بالای دارد

در این پست ، یک روش ساده گام به گام برای اموزش و راه اندازی IPTV در Apple TV ارائه می دهیم. برای پخش محتوای مورد علاقه خود در Apple TV خود ، راهنمای زیر را دنبال کنید.

مرحله 1: Apple TV را راه اندازی کرده و App Store را باز کنید.

 

 

مرحله 2: در App Store ، به نوار جستجو بروید که در بالای صفحه قرار دارد.

 

مرحله 3: برای جستجو در برنامه ها سرچ بزنید IPTV

مرحله 4: لیستی از پخش کننده های IPTV روی صفحه ظاهر می شود که در آن شما باید GSE SMART IPTV (یکی از بهترین و پرکاربردترین برنامه IPTV است ) را انتخاب کنید.

 

مرحله 5: روی دکمه نصب کلیک کنید تا مراحل نصب آغاز شود.

مرحله 6: چند دقیقه منتظر بمانید تا برنامه بر روی Apple TV نصب شود. پس از اتمام نصب ، روی Open ضربه بزنید تا برنامه IPTV در Apple TV راه اندازی شود.

مرحله 7: روی دکمه افزودن لیست پخش کلیک کنید.

مرحله 8: سپس روی فایل لیست پخش از راه دور کلیک کنید.

مرحله 9: آدرس لیست پخش M3U و آدرس EPG که توسط ارائه دهنده IPTV ارائه شده است را وارد کرده و نام لیست پخش را تایپ کنید. سپس روزهای Channel Refresh و EPG Refresh را انتخاب کنید. پس از وارد کردن جزئیات ، روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

مرحله 10: منتظر بمانید تا برنامه همه کانال های Apple TV را بارگیری کند. اکنون می توانید از همه کانال های مورد علاقه خود در کنار خانواده و دوستان خود لذت ببرید.

اینها راه های نصب و راه اندازی IPTV در Apple TV هستند. با استفاده از خدمات IPTV می توانید از دسترسی مستقیم به کانال ها لذت ببرید.

از کجا می توان اشتراک IPTV را برای Apple TV پیدا کرد؟
انتخاب ارائه دهنده مناسب IPTV برای همه کاربران کار دشواری است زیرا هر ارائه دهنده دارای ویژگی های منحصر به فرد و تعداد زیادی کانال تلویزیونی است. ارائه دهندگان IPTV 24 ساعت کار می کند تا چندین محتوای با کیفیت را در دستگاه مربوطه شما ارائه دهد. کاربران باید ویژگی های ارائه دهنده مربوطه را بررسی کنند زیرا ویژگی های ارائه دهنده خدمات باید تمام نیازهای شما را برآورده کند.

 

ایپی تیوی روی Apple TV

 

شروع چت کلیک کنید !!
چطور میتوانم کمک تان کنم !؟
هموطن سلام !
فروش سیسیکم از سایت بصورت انلاین انجام میشود زمان خرید یک نسخه از اکانت بصورت کامل با اموزش نمایش میشود و یک نسخه ایمیل میگردد
همچنین در صورت تماس با ما از طریق واتساپ پیام بگذارید