Argon cccam فروش سیسیکم | اکانت رسیور | خرید سی سی کم| تمدید اکانت شیرینگ رسیور

اموزش نصب سیسیکم | خرید سی سی کم | اکانت cccam | سیسیکم

اموزش نصب سیسیکم | خرید سی سی کم | اکانت cccam | سیسیکم

فروش اکانت سیسیکم ارگون سی سی کم قوی ترین شیرینگ cccam در ایران

خرید سیسیکم

پس از خرید سیسیکم باید گیرنده خود را تنظیم کرده و اطلاعات حساب کاربری سیسیکم را در آن وارد کرد. انجام این کار و ورود اکانت سیسیکم کار سختی نبوده و احتیاج به ابزار خاصی ندارد. اما باید در نظر داشت که مراحل انجام آن در گیرنده های مختلف ممکن است که کمی متفاوت باشد. در ادامه این بخش آموزش ورود سیسیکم به طور کامل ارائه شده است.

در مرحله اول باید با اطلاعاتی که فروشگاه از طریق ایمیل یا سایر پیام رسان ها برای کاربران ارسال می کند آشنا شد. این اطلاعات شامل 4 کد است که کاربران باید همه را در اختیار داشته باشند و به طور دقیق در دستگاه گیرنده خود وارد کنند. اولین گزینه که هاست یا Host نام دارد شامل کد آی پی اختصاصی است. کد دوم یا Port فرکانس پورت سرویس است. کدهای بعدی شامل نام کاربری و رمز عبور است که می توان هر دو را به صورت دستی تغییر داد.

پس از دریافت این اطلاعات باید گیرنده را به اینترنت وصل کرد. برای انجام این کار می توان از پورت LAN استفاده کرد. اما این کار ممکن است روتر وای فای کاربران را از کار بیندازد و سایر دستگاه ها نتوانند به اینترنت متصل شوند. توصیه می شود که به جای کابل LAN در صورت امکان از دانگل یا آنتن وایفای استفاده کرد.

همانطور که در تصویر مشاهده می شود، دانگل وایفای به گیرنده متصل شده و اجازه دسترسی به اینترنت را به آن می دهد. سپس در بخش تنظیمات گیرنده می توان رمز وای فای را وارد کرد تا گیرنده به اینترنت متصل شود. این بخش در تنظیمات و با عنوان Enternet Config قابل مشاهده است.

فروش cccam

در مرحله اول پس از اتصال به اینترنت، باید دوباره به بخش تنظیمات رفته و گزینه Protocol را انتخاب کرد. با فشار دادن دکمه OK می توان وارد هر بخش شد. در منوی پروتکل باید گزینه CCCAM انتخاب شود.

در مرحله بعدی، کاربران باید در پایین صفحه گزینه Edit را انتخاب کرده تا وارد بخش وارد کردن اطلاعات شوند. اطلاعات را باید وارد و تایید کرد تا سرویس ذخیره شود.

در مرحله آخر باید دکمه اتصال یا Connect را در کنترل فشار داده تا سرور شروع به کار بکند.

اکانت سیسیکم

دکمه اتصال معمولا دکمه قرمز رنگ بر روی کنترل است. اما بسته به نوع و برند گیرنده افراد، این دکمه ممکن است تفاوت داشته باشد. قسمت تنظیمات، مانند تصویر بالا راهنمای دکمه ها را به کاربران نمایش خواهد داد. پس از فشار دادن دکمه Connect یا اتصال، اتصال دستگاه به اکانت سیسیکم ممکن است از چند ثانیه تا چند دقیقه طول بکشد.

قابل توجه مشترکین گرامی ارگون سیسیکم

در زمان خرید هر یک از پلن های سیسیکم اموزش نصب نیز با اکانت بصورت انلاین و انی ارسال میگردد

شروع چت کلیک کنید !!
چطور میتوانم کمک تان کنم !؟
سلام هموطن !
خرید اکانت IPTV از ارگون ایپی تیوی , تمامی خرید ها از سایت انلاین صورت میگیرد و رهنمای نصب نیز همراه با اکانت یک نسخه نمایش میشود و یک نسخه ایمیل میشود

جهت اطلاعات بیشتر پیام با ما در تماس باشید